Hugh Jackman’dan Boşanma Sürecinde Olduğu Eşine Şoke Edici Teklif: “Susarsan 100 Milyon Dolar Veririm”

27 yıllık evliliğini sonlandırma sürecinde olan Hugh Jackman’ın eşi Deborra Lee’ye susması karşılığında yaptığı boşanma anlaşması teklifi ‘Bu ne gizem?’ dedirtti.

Kaynak: https://www.geo.tv/latest/517917-hugh…

Çoğumuzun aklına Wolverine olarak kazınan Altın Küre ve Tony Ödüllü başarılı oyuncu Hugh Jackman’ı tanımayanınız yoktur herhalde.

Hugh Jackman, Hollywood ünlüleri arasında özel hayatıyla sık sık gündem olan isimlerden biri. Başlıca sebebi ise 1995’te bir dizi setinde tanışıp evlendiği Deborra Lee’yle arasındaki yaş farkı!

Yakın zaman öncesine kadar, aralarındaki yaş farkı (13) sebebiyle hayranlarından sürekli olumlu olduğu kadar olumsuz da yorum alan Avustralyalı çiftin keyfi pek yerinde gözüküyordu.

Hugh Jackman da ele güne inat her fırsatta eşine duyduğu büyük aşkı dile getiriyordu. Ta ki çift, birkaç ay öncesine kadar aniden boşanma kararı aldığını duyurana dek!

Şimdi hazırsanız asıl olaya geliyoruz… Geçtiğimiz saatlerde, yabancı magazinin gündemine bomba gibi düşen ve hiç beklenmeyen bu ayrılıkla ilgili enteresan bir boşanma anlaşması detayı gündeme geldi.

Hugh Jackman’ın eşi Deborra Lee Furness’in sessiz kalması karşılığında 100 milyon dolarlık bir anlaşma imzalamasını istediği öğrenildi.

Yani kısacası, Hugh Jackman yakın zamanda eski eşi olacak olan Deborra Lee’ye sessiz kalmayı kabul ederse 100 milyon dolar vereceği bir boşanma anlaşması teklifiyle gitti.

“Ne için sessiz kalacakmış?” diye sorduğunuzu duyar gibiyiz… Hugh Jackman’ın Deborra Lee’ye 100 milyon dolarlık teklifinin arkasında 27 yıllık evliliklerinde paylaştıkları sırları kimseye söylememe şartı yatıyor.

Artık nasıl bir sır paylaşmışlar da boşanma anlaşmasına tek şart olarak konup bu meblağların konuşulmasına sebep olmuş bilemiyoruz tabii. Fakat çifte yakın kaynaklar, olayın asıl odağının Hugh Jackman’ın kontrol deliliği olduğunu söylüyor: ‘Hugh’un endişesi hiçbir zaman para olmadı, daha ziyade kontrol oldu.’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x