Altınok’a soru soran kişi Mansur Yavaş’ın personeli çıktı, algı çöktü

ABB Başkanı Mansur Yavaş, utanmadan belediye personellerini sahada kullanmaya devam ediyor. Yavaş’ın tiyatrolarının son perdesinde hedefte Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok’ün esnaf gezileri yer aldı. Altınok, esnaf ziyaretlerini sürdürürken vatandaşlarla bir araya gelerek hasbihal ediyor, dertlerini dinleyerek notlar aldırıyor.

Geçtiğimiz günlerde yine bir vatandaş sohbetinde bir kişi Altınok’a, “Mansur Yavaş gibi şeffaf olacak mısınız?” diye sordu. Altınok bu soruya “Biz zaten şeffafız. Olacak mısınız değil, zaten olması gereken o” yanıtını verdi.

Ancak bu kişinin Ankara Büyükşehir Belediyesi’nde Kent Estetiği Dairesi Başkanlığı’nda personel olan Mehmet Ali Şimşek olduğu ortaya çıktı. Şimşek’in ayrıca Mamak’ta CHP’nin SKM’sinde de görevli olduğu tespit edildi.

O İDDİAYA YANIT VERDİ

CHP medyası son günlerde Turgut Altınok’un esnaf ziyaretlerinde tepkilerle karşılaştığı gerekçesiyle, bu ziyaretlerin basına kapatıldığını iddia etti. Altınok o iddiayla ilgili “Bir sürü yalan yanlış asparagas haberler çıktı. Korkacak veya saklayacak bir şeyimiz yok. Böyle bir şey mümkün değil” ifadelerini kullandı.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x